Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
4KeyDoWin-XP-PRO

CORVUS

:: ::

4KeyDoWin-XP-PRO

Tym razem nie napisałem nic a raczej mam dla was prezent 4 klucze do rejestru które napisałem. Klucze działają bo sam z nich korzystam testowałem je tylko na swoim win więc nie wiem jak to będzie na innych ja mam WIN32PRO-SP2. A teras o samych kluczach.
1. KoszOnOff
Jak sama nazwa wskazuje włączanie i wyłączanie kosza. Oczywiście nie tracimy danych co są już w koszu on działa normalnie tylko nie zaśmieca nam pulpitu. Włączanie i wyłączanie odbywa się poprzez
-Narzędzia
-Opcje folderów
-Widok
-(---Kosz na Pulpicie---) jeżeli krateczka jest zaznaczona kosz jest widzialny
2. Wiersz Poleceń
Wiersz poleceń każdy raczej zna ale przedzieranie się przez pod foldery bywa uciążliwe dla tego powstał ten właśnie klucz. Najeżdżamy na przykład na folder klikamy prawym przyciskiem myszy na komendę Wiersz Poleceń i mamy cała Ścieszki. Dalej to wiadomo co można z tym robić.
3. Kopiuj do folderu
Kopia do Folderu to klucz co pozwala nam skopiować plik bez konieczności przedzierania się przez kolejne warstwy folderów. Klucz jest prosty i przyjazny dla użytkownika. Przykład stosowania:
-Klikamy na plik co chcemy skopiować prawym przyciskiem myszy i wybieramy komendę Kopia do Folderu następnie pojawia na m się okienko dalej to tylko wybieramy gdzie to ma być skopiowane i klikamy kopiuj. Możemy też zrobić folder nowy i w niego skopiować.
4. Przenieś do folderu
To samo co powyżej z kopiowaniem tylko że to przenosi inaczej wycina. Komenda Przenieś do Folderu.
Dosyć gadania oto link do mego chomika LINK DO MEGO CHOMIKA GDZIE SĄ MOJE PLIKI hasło weles13 po pobraniu pliku wypakowujemy i instalujemy.
Sposób instalacji:
-Klikamy na plik 2x albo 1x zależy jak kto ma ustawione tak by uruchomić plik.
-Klikamy TAK a potem OK i to wszystko to należy robić z każdym kluczem.
UWAGA Klucze nie dodadzą się gdy jesteśmy użytkownikiem z Ograniczeniami musimy być zalokowani jako Administrator bo tylko on ma prawo do zmian. Miłego korzystania i piszcie co o tym sądzicie jak się spodoba to wielu osobom to zrobię inne klucze.
Pracuje nad kluczem usuwającym ślady w kompie czyli historia w Internet Explorer czy w Mozilla Firefox zostaje skasowana jak i całego kompa. Oczywiście w sensie tym gdzie i co robiliśmy. Taka kontrola anty rodzicami.
MichelFallenAngelo 10/12/2007 10:01:05 [Powrót] †Komentuj†

|| cicha poetka ||

Hmm ciekawe. Przyznam szczerze nie znam się na tym.
Fajny blog. Dodałam cie do fav.
Pa
|| brak www || data:11/12/2007 16:38:40

ip-85-198-246-241.broker.com.pl || IP: 85.198.246.241